Outsourcing pracowniczy

Dostarczymy ekspertów do Twoich projektów.

Wynajem pracownika

Dzięki nam wynajmiesz na czas określony lub na stałe pracownika o profilu senior/expert.

Nie będziesz musiał czekać, aż skończy mu się okres wypowiedzenia. Nie będziesz musiał przejmować się formalnościami związanymi z zatrudnieniem.  Nie będziesz musiał się martwić, co zrobić z pracownikiem po zakończeniu projektu, jego odprawą oraz tym, czy jego zwolnienie nie wpłynie negatywnie na morale zespołu.

Nasi pracownicy chętnie wrócą do Ciebie, aby uczestniczyć w kolejnych projektach.

Opracowaliśmy własny system weryfikacji kompetencji, który stosujemy w procesie rekrutacji. Zatrudniamy wyłącznie osoby z kategorii senior lub ekspert. Wszyscy nasi pracownicy mają olbrzymią wiedzę, wieloletnie (najczęściej kilkunastoletnie)  doświadczenie w danej dziedzinie, certyfikaty – Oracle (OCA, OCP), Microsoft (MSCA, MSCE), IBM (Certified Specialist, Certified Systems Expert). Zatrudniamy specjalistów z różnych obszarów IT, współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do wiedzy wszystkich ekspertów w naszym zespole, zamiast do ściśle dedykowanych osób.

Dużą zaletą naszych pracowników jest doświadczenie zdobyte w pracy w dużych, często międzynarodowych firmach. Wiedzą, na czym polega praca zespołowa (także w zespole międzynarodowym), znają zasady komunikacji zespołowej, systemy ticketowe, metodyki projektowe. Znają standardy korporacyjne, często potrafią doradzić także w kwestiach organizacyjnych.

Nasze kompetencje

Oferujemy wynajem pracowników na stanowiska (poziom senior lub ekspert):

Gotowy zespół czeka na Twoje zadania

Wiemy, jak bardzo ważne w pracy projektowej jest zgranie, wzajemne zrozumienie i komunikacja wewnątrz zespołu.

Wiemy, jak uciążliwe może być rozwiązywanie niesnasek i nieporozumień wewnątrz zespołu projektowego.

Wiemy, że dobry zespół to coś znacznie większego niż suma specjalistów.

Nie musisz poświęcać czas i środki na zbudowanie zespołu, my zbudowaliśmy go już za Ciebie.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz możliwość wynajęcia całego zgranego, gotowego do pracy zespołu o kompetencjach ekspertów. Nasi ludzie znają się nawzajem, współpracowali już ze sobą, pomagają sobie i dzielą się wiedzą. Project manager zna ich kompetencje i doświadczenie. Potrafi optymalnie przydzielić zadania do poszczególnych jego członków, jak również wie jak każdego najskuteczniej zmotywować.

Zmniejszamy koszty projektów

Jesteśmy specjalistami z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać zlecane zadanie szybciej i lepiej niż inni. Nasze stawki są umiarkowane, za to jakość bardzo wysoka.

Od wielu naszych klientów usłyszeliśmy, że wykonaliśmy prace w krótszym, niż to zakładano czasie, poniżej (nawet znacznie poniżej) zakładanego budżetu.

Wbrew pozorom niższa stawka dzienna wcale nie musi oznaczać mniejszych kosztów projektu.

Korzyści współpracy