Sprzęt i integracja

Dobieramy, dostarczamy i wdrażamy sprzęt, i oprogramowanie.

Sprzęt

Oferujemy sprzedaż serwerów, macierzy dyskowych, bibliotek taśmowych, switch-y. W ofercie posiadamy sprzęt firm Lenovo, IBM, Dell, HP, Cisco oraz innych wiodących producentów.

Wielokrotnie widzieliśmy, jak wdrożenie nowego sprzętu opóźnia się przez drobiazgi, np. ktoś zapomniał zamówić kabli FC do macierzy.

Dlatego też zwracamy uwagę na szczegóły, dbamy abyś nie zapomniał o zamówieniu wszystkich niezbędnych elementów i akcesoriów potrzebnych do prawidłowego działania sprzętu.

Migracja

Wiele firm oferuje sprzedaż serwerów i macierzy, ale nie wszystkie wykonują także migracje aktualnego systemu na nowy sprzęt.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić:

Dzięki zleceniu nam kompletu prac uzyskujesz pewność, że nie zaskoczą Cię opóźnienia ani dodatkowe koszty (koszty montażu sprzętu w szafach RAC, koszty konfiguracji sprzętu itp.), a prace wykonane zostaną zgodnie z  dobrymi praktykami producentów sprzętu i oprogramowania.

Przy migracji niezmiernie istotna jest metoda wykonania.

Często ta najtańsza metoda nie jest najlepszą metodą, a dokonującemu migracji najczęściej zależy po prostu na maksymalizacji zysków.

My zawsze staramy się zaproponować naszym klientom najlepszą z możliwych metod.

Przykład

Migrację baz danych Oracle można wykonać na wiele sposobów, najprostszym i najszybszym jest skopiowanie plików lub odtworzenie z backup-u.

Najlepszą, ale i najtrudniejszą metodą jest eksport/import danych. Dzięki tej metodzie następuje defragmentacja bazy (zmniejszenie rozmiaru zazwyczaj o 20-50%) oraz wzrost wydajności aplikacji po migracji.