Szkolenia

Ucz się od praktyków, najlepszych w branży. Teraz także online.

Najlepiej uczyć się od praktyków

Uważamy, że najlepiej jest uczyć się od osób, które poza wiedzą mają olbrzymie doświadczenie praktyczne.

Dlatego też nasze szkolenie prowadzą wyłącznie praktycy, osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej specjalności.

Na naszych szkoleniach przekazujemy nie tylko wiedzę, ale też praktyczne, sprawdzone sposoby jej wykorzystania. Omawiamy często występujące problemy i najskuteczniejsze metody ich zapobiegania lub rozwiązywania. Każde szkolenie staramy się dostosować do potrzeb kursantów – skupiamy się przede wszystkim na tych elementach szkolenia, które uczestnicy będą wykorzystywać w swojej pracy.

Zdecydowana większość szkoleń na rynku opiera się na wykorzystaniu narzędzi wspomagających pracę, wszelkiego rodzaju graficznych kreatorów. Jest to bardzo wygodne i szybkie, o ile nie pojawią się jakieś problemy. W takim przypadku niezbędne jest wykonanie części prac z poziomu shell / linii poleceń, co nie jest omawiane na szkoleniu.

My wychodzimy z założenia, że tego typu narzędzia można wykorzystywać dopiero wtedy, kiedy nie są już nam potrzebne, bo to samo umiemy wykonać z poziomu shell. Dlatego też jako nieliczni uczymy także wykonywania prac „ręcznie”, bez pomocy kreatorów.

Większa efektywność szkoleń

Szkolenie to spory wysiłek dla uczestników. Ciężko jest zachować skupienie przez kilka godzin dziennie, dzień po dniu.

Ważne jest, aby nic uczestników nie rozpraszało oraz żeby zapewnić możliwie jak najlepszy wypoczynek w czasie przerw i „po godzinach”.

Dlatego też proponujemy szkolenia poza siedzibą firmy (nawet wtedy, gdy cała grupa jest z jednej firmy).

Szczególnie polecamy szkolenia w okolicy Bukowiny Tatrzańskiej.

Uczestników nic nie odrywa od szkolenia, mogą lepiej skupić się na przekazywanych treściach. Dodatkową zaletą jest dostępność prowadzącego przez cały czas – można zadać dodatkowe pytania, doradzić się w sprawie rozwiązań lub problemów.  Kursanci mogą lepiej wypocząć po szkoleniu – możliwe są wycieczki do Zakopanego lub spacer w góry.

Z naszego doświadczenia oraz z opinii naszych klientów wynika, że jest to najbardziej efektywna forma szkolenia.

Zakres szkoleń

Oferujemy szkolenia z zakresu baz danych i systemów operacyjnych Linux/Unix:

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów szkolenia.