O Nas

Poznaj nas.

Nasza firma działa na rynku IT od maja 2002. Początkowo występowaliśmy jako COMMIT.IT Błażej Pastuszka, od 2020 jako COMMIT.IT Sp. z o.o.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu utrzymania systemów IT w firmach, oferujemy wynajem specjalistów z obszarów analityki, programowania, projektowania rozwiązań informatycznych, a także doradztwo i szkolenia. Zapewniamy stabilność, bezpieczeństwo, ciągłość działania i wysoką wydajność systemów IT – jednym słowem zapewniamy spokój.

Jesteśmy ekspertami w zwiększaniu wydajności. Wypracowaliśmy własną metodykę DEEPTune służącą do zwiększania wydajności systemów IT opartych na bazach danych. Zwiększamy szybkość działania procesów (zapytań SQL) w bazie, co pozwala osiągnąć duże oszczędności na sprzęcie i licencjach bez jakiegokolwiek pogorszenia wydajności i stabilności systemu.

Jeśli chcesz i Ty być spokojnym o wzorcowe działanie swojego systemu IT  skontaktuj się z Nami. Zapraszamy.

Kompetencje IT, które wspierają Twój biznes

Poprzeczkę stawiamy sobie naprawdę wysoko. Wszyscy nasi specjaliści to osoby o profilu senior lub ekspert, z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Olbrzymia większość naszych pracowników posiada certyfikaty – Oracle (OCA, OCP), Microsoft (MSCA, MSCE), IBM ( Certified Specialist, Certified Systems Expert).

Kompetencje naszych specjalistów są  dla nas kluczem do sukcesu, ponieważ uważamy, że tylko kompetentni ludzie mogą zagwarantować, że dostarczane przez nas usługi są najwyższej jakości. Potwierdzają to nasi klienci, chwaląc nas za szybkość i skuteczność działania oraz za bardzo wysoki współczynnik jakości do ceny.

Dużą zaletą naszych pracowników jest doświadczenie zdobyte w pracy w dużych,  międzynarodowych firmach. Wiedzą, na czym polega praca zespołowa, znają zasady komunikacji zespołowej, systemy ticketowe, metodyki projektowe, znają standardy korporacyjne.

Naszym celem  jest osiągnięcie afektu synergii. Staramy się wspólnie z Wami stworzyć coś więcej niż tylko dodanie kolejnej kompetencji do Waszego zespołu.

Technologie

Technologia musi nadążyć za wciąż rosnącymi wymaganiami dostępu, szybkości, specyfiki przetwarzania, ma służyć ludziom w podejmowaniu trafnych i szybkich decyzji. Ma też w sposób bezpieczny gromadzić kluczowe informacje.

Technologię postrzegamy jako narzędzie służące człowiekowi i potrafimy jak nikt skroić ją do wymagań danej firmy.

Działamy na różnych warstwach, w obszarze baz danych (ORACLE, MSSQL, Postgresql), systemów operacyjnych (UNIX, Linux i Microsoft), zajmujemy się też systemami backupowymi oraz rozwiązaniami chmurowymi. Pomagamy dobrać sprzęt serwerowy (serwery, macierze, dyski, biblioteki taśmowe itp.).

Współpracując z nami, możecie mieć pewność, że dobierzemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb i że nie będzie to rozwiązanie przeskalowane.